Milé ženy, aktuálně mám priority jinde a proto utěšitelské nebo intimní služby nyní nenabízím.

Informace o mně:

Muž, ročník 1987, 178 cm výška, 75 kg, černé vlasy ostříhané nakrátko.

Mimo jiné vynikám ve schopnosti upozadit se v sociálních interakcích a dávat prostor ostatním vyjádřit se a tak velmi často sloužím lidem jako vrba. I neznámí lidé se mi běžně svěřují s věcmi, které s každým nesdílejí. Lžu velmi vyjímečně a je mi vlastní být přímočaře upřímný. Neveřím, že se z vnějšku dá tvrdit, co je pro koho správné a nesprávné, a proto nesoudím.

Nejsem alfasamec a nikdy mi to nebylo vlastní. Chodím často oblečen nenápadně, nenablýskaně a neformálně. Většinou v modré. Nicméně i přes svůj nenadřazující se zevnějšek mě opakovaně nepřestává fascinovat, jak mě alfasamci, lídři a jiní borci svižně vyhazují ze svého života, jakmile zjistí, že by se ten dojem světáctví či zvýšené autority mohl v mé přítomnosti rozplynout.

Profesně jsem programátor. Bohužel držení těla mám deformované sedavým povoláním, tak nejsem typ do módního salonu. Cvičím a postupně se to lepší.

Většinou se cítím podle tradičního stereotypu mužství, někdy se ale cítím a vnímám podle tradičního stereotypu ženství (přesněji na to dokonce existuje typologie… takzvaná bi-gender personalita). Například tedy jsem schopná si tě i vyslechnout i jako kamarádka – obě polarity jsou mi svým způsobem vlastní.

Nepiji alkohol. Jestli chceš pít alkohol, tak si klidně dej. Jestli chceš pít v páru, tak ti můžu nabídnout jedině ať si dáš i za mě. Jestli se chceš hodně opít, tak se o tebe můžu postarat.

Přes svoji citlivost si zachovávám silnou vůli a schopnost dělat nepohodlná rozhodnutí. Když se mnou má člověk vedlejší záměry, tak komunikace se mnou bývá náročná a obvykle se rozcházíme.

Pro které ženy je moje nabídka:

Věkem nejmladší od 23 let a nejstarší ročníkem 1967. S větším věkovým rozdílem nejsem v pohodě. U mladých žen mi přijde vhodnější, když ještě posbírají životní zkušenosti s láskou přirozenější cestou, takže pokud k tomu není dobrý důvod, tak jim svoje služby také neposkytuji.

Služby neposkytuji ženám, které vykazují známky závažně nezdravého chování (vyhladovění; narkomanie; nadváha tak velká, že nezvládá ujít kilometr po rovině bez zadýchání; …) nebo, když máš méně nebo více vážnou přenosnou nemoc. Dále je neposkytuji ženám, které moji službu chtějí využít k ublížení nebo ponížení třetí osoby (třeba bývalého přítele) nebo jako vytvoření iluze pro ostatní (třeba, když potřebuješ uklidnit rodinu, že jsi opravdu na chlapy).

Pokud jsi ve vztahu nebo máš milence, tak ti budu ochotný svoje služby poskytnout jen, pokud tvůj partner (případně všichni tvoji intimní partneři) ví přinejmenším o tom, že jsi taky ještě na přechodnou dobu s jiným mužem, protože ti dává něco, čeho se ti jinak nedostává.

Průběh služby je takovýto:

 1. Ozvi se mi na email modry-muz-a@modrymuz.cz a napiš mi, v kterých dnech a hodinách se ti hodí potkat se. Mám bohatý život, příjemnou práci a pestré aktivity, takže odpověď asi nedostaneš obratem a pro tuto aktivitu mám prostor v průměru na dvě setkání týdně. Takže je možné, že ti nebudu schopen vyhovět, protože na to nebudu mít kapacitu. Vždy ale odpovím (případně s fotkou).
 2. Úvodní hodinové setkání může být například v restauraci na večeři, kterou platím já ať už se na něčem domluvíme nebo ne. Také mi je sympatická možnost vařit u tebe doma. Měli bychom si vyjasnit, co ti v životě chybí a co potřebuješ, a jestli ti to budu schopen poskytnout.
 3. Když budeme sdílet sympatie a na nečem se dohodneme, tak se můžeme opakovaně stýkat. Neočekávej něco dlouhodobého a brzo tě začnu podporovat k tomu, aby sis našla partnera nebo alespoň milence. Platí se až nakonec a hotově podle toho, jak budeš spokojená. Doporučená cena je 800 Kč za hodinu nebo 2000 Kč za celou noc. Pokud budou jiné náklady, tak se o ně podělíme v poměru 1/3 já a 2/3 ty.
 4. Domluvit se můžeme na službě od vyslechnutí, co se ti v životě děje, po doteky či obejmutí a konče sexem. Sex vždy s ochranou. Ohledně intimností striktně dodržuji, co jsme si domluvili a bez vyzvání sám od sebe nic navíc nepodnikám. V nejhorším případě se budu potřebovat na chvíli zavřít na záchodě – udělat se umím sám.
 5. Doplňkově se můžeme domluvit, že uvařím jednoduché jídlo, pokud třeba budeš chtít přijít z práce do připraveného zázemí. Můžu se také postarat o zvířata, udělat drobné úklidové práce nebo trávit čas s dětmi. Některé děti na mě reagují velmi pozitivně, ale zaručit pozitivní ohlas na sebe nedokážu. Pokud přenocujeme, tak ti rád připravím snídani. Mohu ti také sloužit jako doprovod do divadla nebo při venčení psa nebo na nákupech.

Co dále očekávat:

 • Že se o tebe budu zajímat. Možná se tě zeptám na něco, na co se tě ještě nikdo neptal.
 • Že se mi můžeš vybrečet na ramenou.
 • Že si taky budu chtít tu službu užít, alespoň většinou.
 • Že nevnímám svět konvenčně a mívám neobvyklé nápady.
 • Že v sexu bývám mírně submisivnější, ale jsem schopen občasně přejít i do druhé polarity. Baví mě mazlit se a povídat si u toho. Extrémní sexuální praktiky mi nejsou vlastní, byť o experimentech můžeme minimálně diskutovat. Když mi určitá poloha začne být nepohodlná nebo mě přestane bavit, tak v ní nebudu pokračovat.

Co neočekávat:

 • Super milence nebo super sex. Mým záměrem je v rámci svých možností ti udělat dobře. Zručnost není mojí silnou stránkou a nehodlám to maskovat. Můžeme si nesednout a můžeme si taky sednout tak, že se nám po tom ještě chvíli bude motat hlava.
 • Že se budu chovat jako loutka, otrok, dominátor nebo otrokář, a že nebudu mít vlastní názor a že nebudu odmítat, když se mi něco hodně nebude líbit. Obecně se ti ale budu snažit vycházet vstříc.
 • Mlčenlivost. Mohu ti zaručit anonymitu, ale mlčenlivost o tom, co jsem zažil, ti zaručím jen, pokud k tomu budou nějaké závažné důvody a dodatečně se na tom domluvíme. O citlivých sděleních obvykle nemluvím jen tak z rozmaru.
 • Terapeutickou práci. Přestože mám terapeutické vlohy, tak nemám terapeutický výcvik a nemám ani záměr takovou činnost vykonávat. Jestli trpíš závažnou duševní nepohodou, tak vyhledej služby terapeuta, kouče nebo někoho jiného zabývajícího se duševním zdravím.
 • Že půjdu do trojky. Sex ve více lidech než v páru mě nijak zvlášť neoslovuje. Pokud, tak si experimenty v tomto duchu nechám na osobní život.čová slova: naslouchání, utěšitel, pečovatel, žena, obejmutí, intimita, doteky, společník, sex, gigolo, gigolo praha, milenec, pánský společník, hodinový manžel, kamarád, sex za úplatu pro že