Milé ženy, nabízím služby nejen utěšitelské a intimní, ale též možnost doprovodu a nebo třeba odvozu malým osobním autem. Lze vše spojit do příjemné kombinace více služeb.

Informace o mě:

Muž, ročník 1992, 186 výška,  magistr a inženýr (absolvent dvou vysokých škol přírodovědného zaměření), delší světlé hnědé vlasy a zrzavo-hnědé vousy.

Spojují se ve mě dvě povahy – na jedné straně povaha přírodovědce a objevitele a na druhé
straně povaha romantického snílka. Zároveň jsem ochotný, milý a pozorný (jak už o mně pár žen řeklo, zda je to pravda, to posouzení nechám už na
každé z Vás).

Vyhýbám se alkoholu, kouření a jiným drogám a v podstatě ani nepiju kávu. Proto ode mě žádné pití v páru neočekávej, ale rozhodně mi nevadí, když budeš v mé přítomnosti alkohol pít.

Na Modrém muži mě láká poznávání, možnost pomoci a zároveň možnost učinit ženu šťastnou.

Pro které ženy je moje nabídka:

Pro jakékoli záležitosti intimního/sexuálního charakteru vyžaduji věk od 18 let. V případě, že zde bude z mé nebo tvé strany během prvního setkání určitá antipatie, tedy prostě, že si vzájemně nesedneme, tak si vyhrazuju právo schůzku nebo jakékoli aktivity (včetně intimního/sexuálního charakteru) odmítnout. Stejné právo máš samozřejmě i ty.

Dále si také vyhrazuji právo odmítnout službu v případě, že se jednalo o cokoli nezákonného, nebo třeba o podvod na lidech a podobně.

Jak to bude probíhat:

 1. Ozvi se mi na email modry-muz-b@modrymuz.cz, navrhni časy a dny, kdy bys měla zájem se potkat a zevrubně popiš, co za službu si představuješ. Rovnou upozorním, že mám poměrně bohatý pracovní i soukromý život a proto může být občas problém s tím vyjít vstříc a to zejména, když bys žádala pouze konkrétní termín a zejména při větším zájmu o mě, to může být problém. Stejně tak nemůžeš očekávat odpověď obratem, protože email není kontrolován pravidelně. Ale slibuji, že odpověď ti vždy dorazí.
 2. Pak bude následovat úvodní setkání formou, jak se domluvíme, kde si vyjasníme, co ti chybí, co od mé služby čekáš a zároveň poznáme vzájemné sympatie. Toto setkání není nijak zpoplatněné, případně vzniklé náklady (za nedalekou cestu, jídlo apod.) zde hradíme každý za sebe.
 3. Další setkání budou probíhat podle toho jak se domluvíme a jak budeš potřebovat či chtít.

Ohledně služeb a cen:

Na ceně se dohodneme předem a individuálně dle základních parametrů služby. Cena je uvedena za hodinu (pokud služba trvá večer a noc je obvykle účtována v ceně 3 hodiny, za předpokladu, že se v noci klasicky spí).  Vynaložené náklady dělíme v poměru 2/3 ty a 1/3 já – týká se nákladů za jídlo a ubytování. Náklady na cestu jsou zohledněny v základní ceně služby (v případě cesty zahraniční by byly na individuální domluvě). Cena se bude pohybovat v daném rámci napsaném u dané ceny (+ náklady viz výše). Konkrétní cenu pak stanoví náročnost služby, vzdálenosti cesty za Tebou, frekvencí služby, případně i další záležitosti jako vzájemné sympatie. Cenu je třeba uhradit po provedení služby a to neprodleně buď v hotovosti nebo bankovním převodem na účet. V případě, pokud služba neproběhla, tak jak by sis přála a jak jsme se předem domluvili (bez ohledu na to, jestli jsem, jak moc jsem to mohl ovlivnit) lze poskytnout slevu až do výše 100%.

Služby utěšitelské, rozhovory apod.

300-500kč za hodinu

Co lze od služby čekat:

 • Příjemný rozhovor na úrovni
 • Aktivní zájem z o Tebe z mé strany
 • Rozhovor můžeme vést na jakékoli téma
 • Můžeš se mi vybrečet na rameni

Co nelze čekat:

 • Odborné poradenství v oblastech (mimo ochrany životního prostředí, které rozumím), ke kterým nemám vzdělání (právo, daně, lékařství  atd.)
 • Terapeutické nebo psychologické služby (v lékařském smyslu)

Služby intimního charakteru – hlazení, mazlení, sex a další

200-800 kč za hodinu (ceny se hodně liší charakterem služby)

Co od služby lze čekat

 • Pokusím se udělat maximum, aby se ti to líbilo a byla jsi šťastná
 • Jasnou domluvu předem (co očekáváš, aby se předešlo nedorozumění, atd.)

Co od služby nelze čekat:

 • Dokonalého milence (tím rozhodně nejsem), dokonalý sex a též nemohu zaručit, že se to bude na 100% líbit
 • Sex bez ochrany nebo nepřiměřené riziko
 • Že budu souhlasit se všemi tvými návrhy (pokud budeš navrhovat něco, co se mi vyloženě bude příčit, tak to předem odmítnu)

Služby doprovod

Cena 200-800 kč za hodinu (záleží na tom, kam ten doprovod je)

Co od služby lze čekat

 • Doprovod na místa kam chceš aby s Tebou šel muž, kam se sama bojíš apod.
 • Doprovod na rodinné nebo jiné události, kde ti není příjemné být sama

Co od služby nelze čekat:

 • Ozbrojený doprovod ve stylu policejní ochrany
 • Asistenci při trestné činnosti        
 • Že s tebou půjdu kamkoli – je pár míst, kam nechodím (například taneční – navíc neumím tančit)

Služba odvoz – především v kombinaci s jinými službami

200-400 Kč na hodinu + vynaložený benzín a další poplatky

Co od služby lze čekat:

 • Že se spolu příjemně projedeme

Co od služby nelze čekat:

 • Že se jedná o taxislužbu
 • Asistenci při trestné činnosti

Ostatní služby jako například pomoc v domácnosti a podobně je také možné domluvit (předem říkám, že nejsem kutil a pro složitější věci doporučuji hodinového manžela a nebo přímo řemeslníka či firmu). Domluva ohledně těchto služeb v předpokládané kombinaci se službami výše probíhá individuálně.